GittiGidiyor, WWF-Türkiye yararına koşacak

GittiGidiyor, WWF-Türkiye yararına koşacak

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, Vodafone 41’inci İstanbul Maratonu’na WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) yararına katılacak. Şirket çalışanlarının bireysel olarak toplayacağı bağışlar, WWF-Türkiye’nin Doğa Öncüleri Gençlik Programı için kullanılacak.

E-ticaret sektörüne sunduğu yeniliklerin yanı sıra sosyal sorumluk konusundaki duyarlılığıyla da öne çıkan Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, 3 Kasım Pazar günü gerçekleşecek olan Vodafone 41’inci İstanbul Maratonu’nda WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) yararına koşacak. Şirket çalışanlarından oluşan 45 kişilik GittiGidiyor Koşu Grubu, maratonun 15 kilometre yarışına katılacak.

GittiGidiyor çalışanlarının bireysel olarak Adım Adım platformu üzerinden toplayacağı bağışlar, WWF-Türkiye’nin Doğa Öncüleri Gençlik Programı’na destek vermek üzere kullanılacak. WWF-Türkiye Doğa Öncüleri Gençlik Programı ile ortaokul ve lise öğrencilerinin doğayı yaşayarak, severek öğrenip korumalarının yanı sıra grup halinde proje geliştirme ve yönetmede deneyim kazanarak toplumsal dönüşüm ve değişime de öncü olmaları amaçlanıyor.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar