Yardıma muhtaç hayvanların kurtarıcıları: PetBesinleri.com

Yardıma muhtaç hayvanların kurtarıcıları: PetBesinleri.com

PetBesinleri.com birçok çeşit evcil hayvan ürününün satıldığı bir e-ticaret sitesi. Aynı zamanda bu websitesi aracılığıyla ihtiyaç sahibi sokak hayvanları da mama desteği alabiliyor ve tedavi görebiliyorlar.

PetBesinleri.com, 10 yılı aşkın süredir kedi, köpek mamaları ve evcil hayvan malzemelerinin satışının gerçekleştiği bir e-ticaret sitesi. Aynı zamanda bir veteriner kliniği işleten 5 kişilik bir ekibin başarı hikayesi. İlk başta ürünlerin satışını dostumacikti.com üzerinden gerçekleştiren ekip, bir süre sonra petbesinleri.com’u satın alarak, hizmet vermeye bu site üzerinden devam etmişler.

Platform evcil hayvan sahipleri dışında sokakta kalan ve yardıma muhtaç hayvanlar için de hizmet veriyor. PetBesinleri.com sitesinde bulunan mama yardımı ve tedavi yardımı özellikler sayesinde bakıma muhtaç sokak hayvanlarına yardımda bulunabilmek mümkün.

Sitede yer alan mama yardımı sekmesinde, kullanıcılar platformun işbirliği yaptığı barınaklara ve hayvan sever gruplarına istedikleri miktarda mama yardımında bulunabiliyorlar.

PetBesinleri.com sokak hayvanlarına tedavi ve mama desteği sağlıyor!

Tedavi yardımı adlı bölümde ise kullanıcılar daha önce almış oldukları indirim kuponlarını derneklerdeki bakıma muhtaç ve hasta hayvanların tedavilerinde kullanabiliyor. Bir ürün alırken indirim kuponu kullanmak yerine, bir indirim kuponu sayesinde bir can kurtarmak bu platform sayesinde mümkün.

Platform sayesinde tonlarca mama yardıma muhtaç ve aç sokak hayvanlarına ulaşmış aynı zamanda onlarca hayvan da indirim kuponları sayesinde tedavilerini görmüşlerdir.

PetBesinleri.com.tr’nin sahibi ve aynı zamanda bir veteriner hekim olan Uğur Bazan, ticari olarak büyüme hedeflerini 300 bin TL olarak belirlediklerini söylerken, bu büyüme eşliğinde daha fazla hayvana mama ve tedavi desteğinde bulunmayı istediklerini belirtti.

Evde evcil hayvan beslemekten, köpek cinslerine kadar birçok içeriğin bulunduğu bir blog özelliğine de sahip olan platform sayesinde kullanıcılar hayvanları hakkında detaylı bilgilere de ulaşabiliyorlar. Bu gibi faydalı içeriklerin bulunduğu blogda aynı zamanda bakıma muhtaç sokak hayvanları için düzenledikleri projelere de yer vererek hayvanlar için bağış topluyorlar.

 

 

 

 

 

 

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar