“Kadın Girişimcilerin Rotası” başlıyor

“Kadın Girişimcilerin Rotası” başlıyor

DFDS’nin, KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) işbirliğiyle başlattığı “Kadın için Taşıyoruz” projesi ekrana taşınıyor. Sunuculuğunu Özlem Dalga’nın üstlendiği program “Kadın Girişimcilerin Rotası” adıyla Bloomberg HT televizyon kanalında her Cumartesi 12:00- 12.30 saatleri arasında yayımlanacak.

DFDS’nin KAGİDER işbirliğiyle hayata geçirdiği iş kadınlarına yönelik “Kadın için Taşıyoruz” kurumsal sosyal sorumluluk projesi ekrana taşınıyor. Sunuculuğunu Özlem Dalga’nın üstlendiği program “Kadın Girişimcilerin Rotası” adıyla girişimcileri desteklemek için başlatılan “Kadın İçin Taşıyoruz” projesine dair merak edilenleri Bloomberg HT ekranına getirecek.

25 Temmuz 2020 Cumartesi günü yayımlanacak ilk programın konukları KAGİDER Başkanı Emine Erdem ve DFDS Akdeniz İş Birimi Başkan Yardımcısı Fuat Pamukçu olacak. İlerleyen bölümlerde kadın girişimcilerle lojistik sektörü temsilcileri konuk edilecek. “Kadın Girişimcilerin Rotası” her Cumartesi 12:00-12:30 arasında Bloomberg HT’de yayımlanacak.

Programa ilham veren “Kadın İçin Taşıyoruz” projesi kapsamında 50 kadın girişimciye, girişimci başına iki adet konteyner ve bir yıl süreyle ücretsiz taşımacılık desteği sunulacak. Her bölümde bir kadın girişimciye, lojistik sektörünün önde gelen bir yöneticisi program boyunca lojistik alanında mentorluk yapacak, bu sayede girişimcilerin farklı pazarlar ve yeni fırsatlar açısından vizyonlarının genişlemesine destek olunacak.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar