Cerebral Palsy’li çocuklara destek için Yuvarla

Cerebral Palsy’li çocuklara destek için Yuvarla

Cerebral Palsy Türkiye’nin Yuvarla platformuyla yaptığı iş birliğiyle kredi kartıyla yapılan harcamalardaki küsurat bir sonraki TL’ye yuvarlanarak Cerebral Palsy Türkiye’ye bağış yapılabilecek.

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı – Cerebral Palsy Türkiye, Cerebral Palsy’li çocuklara destek olmak için online bağış yapabileceğiniz platformları artırmayı sürdürüyor. Yuvarla platformuyla yapılan iş birliğiyle, kartlı harcamalarınızın küsuratını bir sonraki TL’ye yuvarlayarak aradaki kuruşları Cerebral Palsy Türkiye’ye bağışlanabilecek.

Cerebral Palsy tanısı ile ömür boyu özel eğitim ve rehabilitasyon alması gereken çocuklar için kredi kartıyla alışveriş yapılan her yerde, Yuvarla uygulamasından verilecek talimatla, satın alınan ürün veya hizmetin küsuratı yuvarlanarak Cerebral Palsy Türkiye’ye bağışlanabilecek. Yuvarla aplikasyonunu cep telefonunuza App Store ya da Google Play’den indirilebiliyor. Yuvarla’da banka ve kredi kartları PCI-DSS uluslararası güvenlik standartlarına uygun şekilde tanımlanabiliyor.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar