Unluden.com platformu ile hayalindeki ünlüyle tanış

0

Unluden.com, ünlülere ulaşmanızı kolaylaştırırken aynı zamanda birden fazla STK’ya da yardımda bulunmanıza yarayan bir platform.

Çoğumuzun hafızalarında şöyle bir anı vardır; “bilmem kimin x konserde giymiş olduğu ceketi satıyorum.” Eğer ki aklınıza ilk gelen açık arttırma oturumlarıysa pek de yanılmış sayılmazsınız aslında. Bildiğimiz üzere ünlüler tarafından kullanılmış olan eşyalar epey yüksek fiyatlara satılmaktadır. Bu durumun fark eden Timuçin Toksöz, Ersu Ablak ve Banu Kızıltoprak bir platform inşa etmişler. Bu platformun sosyal bir fayda sağlaması için de elde edilen gelirlerin bir kısmını da STK’lar ile paylaşma fikrini öne sürmüşler.

Sosyal medya aracılığıyla bir ünlüye ulaşmak, onu saatler boyunca bir kapıdan çıkmasını beklemeye oranla çok daha kolay. Unluden.com, kişilerin ünlülere ulaşmasını daha da kolaylaştıran bir platform.

Unluden.com’da bir ünlüye ulaşmanız için farklı süreçler var. Platformda 3 farklı paket bulunuyor. İkisi yaklaşık daha az maliyetli olan, yaptığınız görev karşılığında ünlü isimlerden hediyeler kazanmanızı ya da beraber bir etkinliğe katılmanızı kapsıyor. Fakat ödül almak için yerine getireceğiniz görevlerde jürinin seçimi de sizin kaderinizi belirliyor.

Fakat eğer ki bu uzun sürece dahil olmadan daha kısa ve hızlı bir yolla hayran olduğunuz ünlüye ulaşmak istiyorsanız işler biraz değişiyor. 3. paket bu esnada devreye giriyor. Bu pakette farklı görevler bulunmamakta. Ünlü kişi tarafından sunulan birkaç bin liralık paketi satın alarak hayalinizdeki ünlüye ulaşabiliyorsunuz. (en kolayı buymuş dediğinizi duyar gibiyiz)

Platform’da şu ana kadar Fernando Muslera, Gökhan Türkmen, Semih Erden, Simge Sağın, Didem Soydan, Semih Erden, Burcu Esmersoy, İlhan Mansız gibi isimlerle çeşitli kampanyalar düzenlendi.

Unluden.com, gelecek için platformlarına daha fazla ünlü katmayı planlıyor. Arap Yarımadası ve Türki Cumhuriyetler’de de bu platformu genişleterek faaliyet alanlarını genişletmek istiyorlar.

Unluden.com ile STK’lara destek

Unluden.com kişilerin ünlülere ulaşmasında büyük rol üstlenen bir platform olması dışında, elde ettiği gelirin en az yarısını da STK’lara bağışlayarak sosyal bir fayda da sağlıyor. AKUT, hayata destek, KAÇUV, HAÇİKO, AÇEV, Koruncuk Vakfı gibi birçok kuruma bağış yapan Unluden.com, bir yıl içinde 50 ünlü ile 250 hayrana ulaşmayı hedefliyor.

Siz de bir yandan hayalinizdeki ünlüye tanışıp aynı zamanda bir STK’ya yardımda bulunmak istiyorsanız unluden.com’u ziyaret edebilir, sağladığınız bağışla başkalarının da hayallerinin gerçekleşmesine yardımda bulunabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.