Gönüllü İyilik Hareketi Derneği ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırıyor

0

Ersin Erdoğdu öncülüğünde kurulan Gönüllü İyilik Hareketi Derneği, Çankaya’da faaliyetlerine devam ediyor.

‘Dünyayı iyilik kurtaracak ve bir harekete katılmakla başlayacak her şey…’ sloganıyla hayata geçirilen Gönüllü İyilik Hareketi Derneği, ülkemizin birçok köşesindeki yardıma ihtiyacı olan öğrencilere ve ailelere yardım ulaştırmayı amaçlıyor.

Türkiye’deki birçok yardıma muhtaç insana ulaşmayı hedefleyen dernek başkanı Ersin Erdoğdu, ‘Derneğimiz Kurulduğu günden bu yana 110 binden fazla öğrenciye bot, mont ve kırtasiye malzemesi ulaştıran ‘Gönüllü İyilik Hareketi’ ulaştığı şehirlere bir yenisini daha ekledik. Ekinözü Belediyesi’nin gerçekleştirdiği ‘Kalem Tutan Eller Üşümesin‘ projesi kapsamındaki ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin soğuk kış günlerinde ayaklarının üşümemesi için bot gönderdik Ekinözü Belediyesi ile birlikte birçok Sosyal sorumluluk projesinde yer alacağız. İlerleyen zamanlarda Ekinözü’nde İhtiyaç bulunan köylere kütüphane için de çalışmalara başlanacak.’ ifadelerinde bulundu.

Hayata geçirdikleri birçok sosyal sorumluluk projesiyle ihtiyaç sahibi birçok kişiye ulaşan dernek, kurulduğundan bu yana 110 binden fazla öğrenciye malzeme ulaştırmayı başarmıştır. Dernek tarafından hayata geçirilen Kalem Tutan Eller Üşümesin projesi kapsamında, öğrencilere soğuk kış şartlarında giyebilecekleri çeşitli malzemeler ulaştırıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.