Sosyal etki projeleri ödüllendiriliyor

Sosyal etki projeleri ödüllendiriliyor

Almanya merkezli İF Design’ın ( International Forum Design) düzenlediği uluslararası tasarım yarışması İF Social Impact Prize, gelecek dünyanın daha iyi tasarlanmasına destek olmak adına girişimci, yaratıcı, tasarım projelerine yarışma kapsamında toplam 50 bin Euro ödül veriyor.

Social Impact Prize yarışması için hazırlanan başvuru kategorilerin hepsi UN tarafından hazırlanmış olan Dünyayı Değiştiren, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarındaki 17 farklı kategorinden tasarım ile ilgili olan konular belirlenerek seçildi.

“IF Social Impact Prize” yarışması için şirketler, tasarım stüdyoları, STK’lar, vakıflar, kamu ve diğer kuruluşları başvuru yapabilirken, bireysel öğrenci projeleri değerlendirmeye alınmıyor.

2017 yılından itibaren gerçekleştirilen İF Sociak Impact yarışmasında 70 ülkeden, 731 sosyal etki yaratan proje kayıt yaptırmış ve ücretsiz dünyanın en prestijli online tasarım platformu İF World Design Guide süresiz yayına alınarak iletişim desteği verilmiştir.

Son başvuru tarihi 20 Kasım

Başvurular ücretsiz ve online olarak aşağıdaki linkten 20 Kasım’a kadar gerçekleştirilmektedir. https://ifworlddesignguide.com/social-prize/if-social-impact-prize

2018 yılı İF Social Impact Prize ödülünü kazanan ve desteklenen projeleri aşağıdaki linkten incelenebiliyor.

https://ifworlddesignguide.com/collections/social-impact

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar