Instagram’da rekor kıran yumurtanın ardındaki sır ortaya çıktı

Instagram’da rekor kıran yumurtanın ardındaki sır ortaya çıktı

Instagram’da 4 Ocak’ta yaptığı yumurta paylaşımıyla en yüksek etkileşimi sağlayan world_record_egg hesabının sırrı ortaya çıktı.

Bir stok yumurta görseliyle Instagram’ın en beğenilen fotoğraf rekorunu kırmayı dokuz gün içinde başaran Egg Gang internet aleminde büyük bir etki gerçekleştirdi. Rekoru kırmasının ardından 18 Ocak’ta paylaşılan ikinci görselde rekortmen yumurtanın çatlamaya başladığı göze çarptı. 30 Ocak’ta yapılan paylaşımda çatlakların artışının ardından 2 Şubat’ta bekleyişin Super Bowl’da sona ereceği açıklandı.

Super Bowl’da yayınlanan reklam filminde çatlayan Egg Gang, “Son zamanlarda çatlamaya başladım. Sosyal medya baskısı beni rahatsız ediyor. Eğer siz de cebelleşiyorsanız, birileriyle konuşun” dedi. Videonun sonunda izleyiciler dünyanın 39 ülkesinde çalışmalar yürüten toplam 85 sivil toplum kuruluşuna ulaşabilecekleri talkingegg.info adresine yönlendirildi.

Hesabın sahibi olan reklam ajansı çalışanı Chris Godfrey, yumurtayı cinsiyeti, ırkı veya dini olmayan evrensel bir şey olarak gördüğü için seçtiğini söyledi. 

https://www.instagram.com/p/BtdYQwincYv/?utm_source=ig_web_copy_link

Posts Carousel

En Son Makaleler

Videolar