“Yalnız Değilsiniz” projesi ile MASKİ abonelerine kolaylık

0

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü’nün hayata geçirdiği “Yalnız Değilsiniz” sosyal sorumluluk projesiyle yüzlerce insana ulaşıldı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Yalnız Değilsiniz” sosyal sorumluluk projesi ile zor durumda olan birçok aboneye ulaşılarak, işlemlerin yapılması sağlanıyor.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, hizmet binalarına gelemeyen yaşlı, kimsesiz ve engelli vatandaşlara ulaşarak, işlemleri kolay bir şekilde onların bulundukları yerlere giderek gerçekleştiriyor. “Yalnız Değilsiniz” projesi hayata geçirildiğinden bu yana ise bin 375 aboneye ulaşıldı.

MASKİ çalışanları, yaşlı abonelerin evlerine giderek onları özel araçlara bindirerek hizmet binalarına getiriyor. Yürüyemeyecek durumda olan abonelerin işlemleri ise evlerinde gerçekleştiriliyor. Yaşlı ve zor durumda olan abonelerin yanı sıra, hafta içi hizmet binalarına gidemeyen, çalışan kişiler de bu hizmetten faydalanabiliyorlar. Aboneler Alo 185 Çözüm Merkezi’ni arayarak durumlarını belirtiyorlar ve hizmetten faydalanmaya başlayabiliyorlar.

Hayata geçirilen ve birçok abonesine daha kolay ve etkili hizmet sunma amacı taşıyan “Yalnız Değilsiniz” projesi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı belgesine de almaya hak kazanan bir sosyal sorumluluk projesidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.