Vakkorama’dan soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahiplerine destek

0

Vakkorama hayata geçirdiği Give’n Get kampanyası kapsamında, ihtiyacı olan kişilere mont ve palto gibi dış giyim ürün bağışında bulunacak.

Vakkorama, 1982 yılında ilk mağazasını Taksim’de açan bir marka. Kurulduğu günden bu yana tasarımcılarıyla birlikte, yenilikçi yaklaşımlarla modaya yön vermeye devam ediyor. “Türkiye’nin en genç moda markası” sloganıyla yola çıkan Vakkorama, modanın genç, heyecanlı, yenilikçi ve özgür markası olmayı hedefliyor.

Günlük giyimden abiyeye, ayakkabıdan aksesuara, sürprizli armağanlardan yenilikçi mobil teknoloji araçlarına kadar birçok ürün yelpazesine sahip olan VakkoramaGive’n Get adını verdiği kampanya ile de sosyal bir farkındalık yaratmayı amaçlıyor. 2 Ocak itibariyle hayata geçirdiği bu kampanya kapsamında, kullanılmayan kışlık ürünleri ihtiyaç sahipleri ile buluşturuyor.

Vakkorama’nın hayata geçirdiği ve soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmayı amaçladığı Give’n Get kampanyası ile mağazalarında oluşturduğu sepette kullanılmayan dış giyim ürünlerini biriktirerek ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırmayı amaçlıyor. Sepet içinde toplanan mont, palto gibi dış giyim ürünleri dağıtıma hazır hale getirilerek ihtiyacı olan kişilere ulaştırılacak.

Vakkorama, Give’n Get kampanyası soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahiplerinin yanında

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk kampanyası ile soğuk günlerde zorluk yaşayan insanlar için bir farkındalık yaratmayı amaçlayan firma, bağışların artmasını sağlamak amacıyla, kampanyaya destek olan kişilere de indirim de hediye ediyor. Give’n Get kampanyası kapsamında, ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırılmak üzere sepetlere dış ürünü bağışlayan bireyler, firma tarafından %10 indirim almaya da hak kazanıyor.

Vakkorama, hayata geçirdiği bu sosyal sorumluluk projesi ile, yakalaşan soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi insanlara destek olurken, müşterilerini de bu konudaki bağışların artması için cesaretlendiriyor. 2 Ocak itibari ile hayata geçirilen bu projeye siz de destek olmak isterseniz Vakkorama mağazalarında bulunan sepetlere dış giyim ürünlerinizi bağışlayarak ihtiyaç sahibi bireylere yardımda bulunabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.