Adel Kalemcilik’in tanıtım gecesinde ÇABA Derneği’ne destek

0

Adel Kalemcilik’in yenilenen markasının tanıtıldığı gecede, markanın İyilik Ağacı adını verdiği sosyal sorumluluk projesi de tanıtıldı.

Yekta Kopan’nın sunuculuğunu üstlendiği geceye iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok isim katıldı. Köklü bir geçmişe sahip markalardan biri olan Adel Kalemcilik değişen markasını geceye katılanlar eşliğinde tanıttı. Kırtasiye ürünlerinin üretimini yapan, marka tarafından tasarlanan binin üzerindeki yazım, çizim ve boyama çeşitleri ile Türkiye’deki nesillerine destek sağlayan Adel Kalemcilik, İyilik Ağacı adını verdiği bir sosyal sorumluluk projesi geliştirdi.

Adel Kalemcilik marka kimliğini yenilemesinin yanı sıra, hayata geçirdiği İyilik Ağacı sosyal sorumluluk projesinin de adımlarını düzenlediği tanıtım gecesinde attı. Dünya’nın birçok yerine ürünlerini tanıtan, kırtasiye, çizim ve boyama gereçlerine yönelik üretimler gerçekleştiren firma, İyilik Ağacı adında iyiliğe ithafen bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi.

Proje kapsamında ressam Yiğit Yazıcı‘nın hazırladığı eser, gece açık arttırılmaya çıkarıldı. Açık arttırma sonucunda elde edilecek gelir ise, ÇABA Derneği’ne bağış olarak aktarılacak.

Adel Kalemcilik tarafından hayata geçirilen İyilik Ağacı isimli sosyal sorumluluk projesi için düzenlenen müzayede birçok bağış toplandı. ÇABA Derneği için toplanan bağışlar, derneğin eğitim projelerinde kullanılması amaçlanıyor. Müzayede de açık arttırmadan elde edilen bağışlar ile dernek, Elazığ’daki eğitim kompleksinin kurulmasında destek olacağını açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.