Denizcilik Festivali gelirleriyle engelli öğrencilere piyano

0

The Bodrum Cup Uluslararası Denizcilik Festivali sonucunda elde edilen gelir ile engelli öğrenciler için piyano alındı.

The Bodrum Cup Uluslararası Denizcilik Festivali yetkilileri, engelli bireyleri mutlu edecek bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçirdiler. Ekim ayı boyunca düzenlenen festivalde elde edilen gelirler, engelli bireylerin müzik eğitimi alabilmeleri için harcandı.

Elde edilen gelirle, engelli bireyler için piyano alan The Bodrum Cup Uluslararası Denizcilik Festivali yetkilileri, Bodrum Dans Kulübü’nde düzenlenen bir törenle alınan piyanonun teslimini gerçekleştirdiler.

Konu hakkında düşüncelerini bildiren Festival komitesi üyesi Ali Çakır, “Her yıl düzenlenen yarışlarda toplanan bağışlarla sosyal sorumluluk projelerine destek veriyoruz. Bodrum Dans Kulübü’nün engelli öğrenciler için yaptığı projeyi duyunca destek vermek istedik. İhtiyaçlarını araştırınca piyanoya ihtiyaç olduğunu öğrendik. Bizde piyano alarak bu şeklide öğrencilerimizde destek vermek istedik” ifadelerinde bulundu.

Bodrum Dans Kulübü’nün başlattığı sosyal sorumluluk projesine destek olan The Bodrum Cup Uluslararası Denizcilik Festivali, sergiledikleri bu davranışla, engelli bireylerin müzik eğitimi almaları için büyük bir adımda bulundu. Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci, yaptıkları bu davranışlardan dolayı yetkililere teşekkür ederek sözlerine son verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.