Red Bull Basement Festival’de sosyal girişimcilik de işlenecek

0

Teknoloji meraklıları, tasarımcılar, girişimciler ve yazılımcılardan oluşan bir kitle, alanında öncü isimlerle Red Bull Basement Festival’de buluşacak.

Yaz mevsiminin girişimciler için sıcak havanın yanı sıra bir diğer anlamı da birbirinden ilginç etkinlikler. Her yıl düzenlediği girişimcilik özelindeki etkinliklerle dikkat çeken Red Bull markası, bir kez daha gündemimizde. Üstelik bu kez sosyal girişimcilik açısından etki potansiyeli vaat eden ilham dolu bir organizasyon maiyetindeki Red Bull Basement Festival ile…

Boğaziçi Üniversitesi’nde 25 Mayıs 2018 Cuma günü saat 10.00- 18.30 saatleri arasında düzenlenecek olan Red Bull Basement Festival’deki konu başlıkları arasında sosyal girişimcilik de yer alınacak.

Konuşmacıların sunumları, panel, atölye ve workshop çalışmalarıyla renkli bir gün vaat eden etkinlikte ayrıca bootstrapping (girişimin kendini fonlaması), growth hacking (projenin kısa sürede verimlilik göstermesi), komunite oluşturmak ve değer yaratmak gibi bölümler ele alınacak.

Teknoloji, tasarım ve sosyal etki temalarıyla işlenecek olan festivalde girişimciler ile girişimci adayları bir araya gelecek. Ayrıca teknolojik ve sosyal anlamda dikkat çeken fikirlerin destekleneceği kaydediliyor.

Dışarıdan katılımın ücretsiz olduğu etkinlik için www.redbull.com.tr/basement adresinden başvuruda bulunmak gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.