İyiliğin paylaşımını esas alan begoodto.me ile tanışın

0

İyilik yapmak, iyiliği bir şekilde konu etmek artık çoğu projenin merkezinde. Bu kapsamda oldukça deneyimli bir ekip tarafından kurulan begoodto.me adlı uygulama, son dönemde dikkat çeken girişimlerden. Yakından bakacağız…

4 yıl Google’da görev yapan ve en son BlaBlaCar Ülke Müdürü olarak görev alan Esin İmer Haşlaman’ın yanı sıra Selen Ataç ve Erkin Deveci tarafından kurulan begoodto.me, iyiliğin paylaşımı odağındaki bir sosyal girişim.

iOS ve Android için yayınlanan uygulama, Facebook üzerinden üyelik sistemiyle kayıt olunmasının ardından ilginç bir deneyim vaat ediyor.

“Mutluluğu paylaş”

Mutlu olunan konuların paylaşımı üzerinden ilerlenen uygulama, neşeli ve pozitif bir yapı sunuyor. Yapılan, görülen veya duyulan iyiliklerin çeşitli multimedyalar ve metinlerle paylaşımına imkan tanıyor. Bu sayede iyiliğin yayılması ve farkındalığın artırılması amaçlanıyor.

Okuma Tavsiyesi: Esin İmer Haşlaman, begoodto.me Kurucu Ortağı ile Röportaj

Sosyal sorumluluk projelerine destek özelliği var

Uygulama sadece paylaşım odağında ilerlemiyor, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine destek özelliği de sunuyor. Paylaşımlar sonrası kullanıcı, İyipuan kazanıyor ve ardından bunlarla sosyal sorumluluk projelerine destek olunabiliyor. Diğer taraftan kazanılan puanlarla alışveriş de yapılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.