ICCI Enerji Ödülleri’nde sosyal sorumluluk projeleri taçlandırıldı

0

ICCI Enerji Ödülleri’nde Van’da faaliyet gösteren VEDAŞ’a başarılı sosyal sorumluluk projeleri sonrası ödül verildi.

Enerji sektörü açısından Türkiye’de öne çıkan etkinliklerden biri konumundaki ICCI Enerji Ödülleri kapsamında sosyal sorumluluk projeleri de ödüllendirildi. 24’üncüsü düzenlenen etkinlikte Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), yürüttüğü etkisi yüksek sosyal sorumluluk projeleri ile ödüle layık görüldü.

VEDAŞ, kendi hizmet bölgesinde çeşitli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdi. Köy ve kırsal bölgelerde konumlandırılmış okullardaki öğrencilere eğitim araçları, materyaller ve giyecek desteği sunan kurum, ayrıca Van’daki “Dünya’nın En Kalabalık Kahvaltı Sofrası”, sayıları on binlere yaklaşan geniş katılımlı iftar yemekleri gibi organizasyonlara da sponsor olarak adından söz ettirmişti.

VEDAŞ adına ödülü alan yetkili, hizmet bölgelerinde sosyal sorumluluk projelerinde öncü olmak ve referans alınacak çalışmalar yürütmeyi ilke edindiklerini belirterek şu ifadeleri kullandı:
“Hizmet bölgemizde sadece elektrik dağıtım hizmeti vermekle yetinmedik. Bölgemizin ve halkımızın sosyo-ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlayacağına inandığımız sosyal sorumluluk projeleri ürettik. Aldığımız bu ödül; köy, mezra ya da sınırın sıfır noktası demeden tüm içtenliğiyle çalışan ekibimizin emeğinin karşılığıdır. Gönüllü sosyal sorumluluk projelerimizi, ilke edindiğimiz insani değerlerin ışığında aynı kararlılık ve azimle sonraki süreçlerde de sürdüreceğiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.