Hoş Geldin Bebek Ürünleri ile ormanları koru

0

TEMA Vakfı, tüm Türkiye’de gerçekleştirdiği faaliyetlere destek olmak isteyen anne ve babalar için TEMA Vakfı Hoş Geldin Bebek Ürünleri’ni piyasaya sundu.

TEMA Vakfı tarafından tasarlanan Hoş Geldin Bebek Ürünleri, yeni doğan bebeklerin ziyaretçileriyle bu özel ve mutlu günün anısını paylaşırken, doğaya da bir armağan vermek isteyen anneler ve babalar için hazırlandı. Ahşap, magnet ve kart olarak sunulan ürünlerin erkek ve kız bebekli, ayıcıklı ve fiyonklu gibi alternatifleri de bulunuyor. Ürünlerde kullanılan ağaç malzemesinin tamamı, sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre sertifikalandırılmış FSC sertifikasına sahip ormanlardan geliyor. Yeşil, pembe ve mavi renk seçenekleri ile beğeniye sunulan ürünlerle, FSC sertifikasına sahip ormanlarda ekosistem bütünlüğü, ağaç varlığı ve biyolojik çeşitlilik korunuyor. Böylelikle aileler aldıkları ürünler sayesinde ormanların korunmasına da destek oluyorlar.

TEMA Vakfı Bebek Kartları’ndan bir fidan hediyesi

TEMA Vakfı Hoş Geldin Bebek Ürünleri, TEMA Vakfı Hoş Geldin Bebek Kartları ve TEMA Vakfı Hoş Geldin Bebek Magnetleri’ne isteğe bağlı olarak bebeğin adı ve anne-baba adı da basılabiliyor. 100 adet ve üzeri TEMA Vakfı Bebek Kartı veya Magneti siparişlerinde bir fidan sertifikası hediye ediliyor. TEMA Vakfı Ürünleri’ni tercih eden çiftler, TEMA Vakfı’nın Türkiye genelinde yürüttüğü çalışmalara kaynak sağlamış olurken, çocuklar için doğa eğitimleri, doğal varlıkları ve biyoçeşitliliği koruma çalışmaları, kırsal kalkınma projeleri, bilimsel temelli doğa araştırmalarının hayata geçirilmesi gibi faaliyetlerine de destek olabiliyorlar.

TEMA Vakfı’nın hayata geçirdiği bu ürünler sayesinde, ebeveynler bu mutlu günlerine ek olarak doğaya da katkıda bulunabiliyorlar. Sağladıkları maddi kaynaklar ile ormanların korunmasına destek olabilirlerken, bir yandan da çocukların doğa hakkında eğitim alarak bilinçli bir nesil yetişmesi konusunda da destek sağlıyorlar.

TEMA Vakfı’nın gerçekleştirdiği bu proje hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da Hoş Geldin Bebek Ürünleri’ne ulaşmak isterseniz tema.org.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.