Doğaya dost üreticilerle buluşturan sosyal girişim: Good4trust.org

0

Good4trust.org’la tanışmaya hazır mısınız? Bu ilgi çekici platform, iyiliğin odağındaki çok sayıda ürün için bir pazar yeri girişimi maiyetinde. Yakından bakacağız…

Sosyal girişimcilik, doğa ve insanı gözeten birçok şeyi konu edindi. Genel itibarıyla doğayı ele alırken insan da ön plandaydı. Good4trust.org’ta da konu bu iki olmazsa olmaz unsur; doğa ve insanoğlu…

Good4trust.org, en genel tanımıyla doğaya ve insana dost, ekolojik, güven veren, adil bir dünya için çalışan üreticilerden alışveriş yapılmasını teşvik eden, bu yönde bir e-ticaret platformu sunan bir sosyal girişim. Kimyasalların olmadığı gıdalar, kanserojen madde içermeyen içecekler, tekstil, spor ve daha birçok farklı türde ürüne erişim olanağı sunuluyor.

Oyun kitleri, dergiler, peluşlar, kişisel bakım, ayakkabı, bebek ürünleri, masa setleri, dekoratif objeler, mumlar, konuşan kart gibi farklı türlerde insana dost, doğayı koruyarak üretilmiş seçenekler de var. Birçok şey düşünülmüş, hepsinin ortak özelliği de ekolojik ve sağlıklı olmaları.

Geniş bir yelpazeye sahip olan platformda ulaşım, teknoloji, hizmetler gibi kategoriler için de çalışmalar yürütüldüğü kaydediliyor.

Dikkatimizi çeken bazı sağlıklı ürünler:

  • Doğal mantar kitleri
  • Lahana turşusu
  • Organik patates
  • Kaz yumurtası
  • Pikan ceviz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.