Haftanın sosyal girişimcilik uygulaması: Mumbara

0

Mumbara, öğrencilere yönelik dikkat çekici bir sosyal sorumluluk uygulaması maiyetinde.

‘Haftanın sosyal sorumluluk uygulaması’ köşemizde bu haftanın konuğu, öğrencilerin yaptıkları alışverişler sayesinde birikim yapmalarını sağlan Mumbara.

Denizli Markalar Birliği tarafından geliştirişen Mumbara, 12 MB’lik dosya boyutuyla geliyor ve hem iOS hem de Android cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Mumbara’nın açılımı Mobil Kumbara şeklinde. Amacı ise öğrencilerin yaptıkları alışverişler sayesinde birikim yapmalarını sağlamak, kaliteli ve güvenilir markaları öğrenciler ile buluşturmak.

Anlaşmalı markalardan alışveriş yapılarak puan olarak ortak bir havuzda toplanıyor ve bunlar sonraki alışverişlerde para olarak harcanabiliyor. Ek olarak yerel ve ulusal birçok markanın sunduğu özel indirim, çekiliş ve kampanyalardan da yararlanılabiliyor.

Önceki haftalarda web sayfamıza taşımaya başladığımız sosyal sorumluluk uygulamaları, farkındalık yaratılması adına pozitif geri dönüşleri de beraberinde getirdi. Sosyal girişimcilik uygulamalarını tanıtma yönündeki çalışmalarımız devam edecek…

  • Haftanın sosyal sorumluluk uygulaması: S.O.S Pets için buraya tıklayabilirsiniz.
    Haftanın sosyal sorumluluk uygulaması: BiParaCo için buraya tıklayabilirsiniz.

Bize ulaşın

Türkiye’de sosyal girişimcilik özelindeki mobil uygulamaların sayısında ciddi artış kaydediliyor. Bu yönde geliştirilen çok sayıda projenin de ‘hazırlık aşaması’ seviyesinde olduğunu biliyoruz. Çalışmaları memnuniyetle takip etmekteyiz. Ayrıca eğer siz de bir sosyal girişimcilik uygulamasına sahipseniz haberdar olmak isteriz, bize iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.