SosyalUp ‘İyilik Peşinde Koşan 8 Girişim’ arasında gösterildi

0

Milliyet.com.tr’de girişimcilik özelindeki yazılarıyla tanınan Serkan Ünsal, SosyalUp’ı dikkat çeken sosyal girişimler arasında gösterdi.

Sosyal girişimcilik özelinde A’dan Z’ye içerikler sunan SosyalUp, saygın isimler tarafından hazırlanan çeşitli makalelerle birlikte internet haber platformlarında sıklıkla yer almaya devam ediyor. Bu yöndeki son örneklerden biri, Milliyet.com.tr yazarlarından Serkan Ünsal tarafından kaleme alınan ‘İyilik Peşinde Koşan Girişimler’ makalesi oldu…

Girişimcilik dünyasından önde gelen isimlerinden Ünsal, Milliyet.com.tr’de yer alan ‘İyilik Peşinde Koşan Girişimler’ adlı makalesinde 8 farklı sosyal girişime yer verdi.

SosyalUp’ı örnek girişimler arasında gösteren Ünsal, web platformumuzu, ‘Sosyal girişimcilerin sitesi’ şeklinde tanımlayarak şu ifadelere yer verdi:

Sosyal Up

BKM tarafından desteklenen girişim aslında sosyal girişimleri anlatan, paylaşan bir girişim. Yani sosyal girişimlerin sitesi. Siteyi gezerek sosyal girişimlerle ilgili ne gibi gelişmeler var takip edebilirsiniz.”

Ünsal’un yazısının başındaki şu bölüm de dikkat çekti:

“Çoğumuz gün içinde, trafikte, sosyal medyada bir çok alanda kaba saba insanlarla karşılaşıyoruz “iyi insanların azaldığından” şikayet ediyoruz, hatta ümitsizliğe kapıldığımız anlar oluyor. İşte tam bu noktada iyi insanların azalmadığına dair içinizi ısıtacak girişimlerden bahsedeceğim. Aşağıda saydığım girişimlerin sitelerini ziyaret edin, mobil uygulamarını indirin, o zaman ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.