BeeSportive ile artık bahaneye gerek yok!

0

BeeSportive bir grup üniversite öğrencisinin bir araya gelerek oluşturmuş oldukları sosyal bir girişim.

Her pazartesi başlanılan diyetler, her gün yapılması gerekilen yürüyüşler ve hareketsiz çalışma ortamları. Aslında çoğumuzun sorunları, şikayetleri aynı olsa da, maalesef ki bunları engellemek için bir türlü harekete geçmiyor, sürekli bahaneler üretiyoruz. En büyük bahaneler arasında spor yapabileceğimiz, bize motivasyon sağlayacak birilerinin olmaması.

Tam bu noktada İTÜ öğrencilerinin geliştirmiş olduğu BeeSportive girişimi çoğu kişinin kurtarıcısı olacak. Bu girişim sayesinde çevrenizde gerçekleşecek spor etkinliklerini görebilir, bunlara katılabilir ya da siz de bir spor etkinliği oluşturabilirsiniz.

Girişim kişilere spor bilinci aşılarken aynı zamanda sosyalleşmelerine imkan sağlayan bir oluşum. Ayrıca bir çok spor dalının da bulunduğu BeeSportive oluşumunda, kişiler yeni bir spor dalını deneyip bu dalda uzmanlaşabilirler.

BeeSportive ayrıcalıklarından biri de oluşumlarında barındıkları milli ve alanlarında uzman sporcular. Sporcuların da katılımıyla gerçekleştirdikleri etkinlikler ve eğitimlerde, katılımcılar sporcular eşliğinde spor yapabiliyor ve onlardan yeni teknikler, yeni bir spor dalı öğrenebiliyorlar.

BeeSportive girişiminin telefonlar için mobil uygulaması da mevcut. Uygulamayı indirerek çevrenizde gerçekleşen spor etkinliklerini görebilir, onlara katılabilirsiniz.

Hareketsiz yaşama getirdikleri bu çözümden dolayı BeeSportive ekibine biz de çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz. Sizde bu girişim hakkında daha fazla bilgi almak ve spor etkinliklerine katılmak isterseniz girişimin websitesini takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.