Aydem Elektrik’ten sınıf kitaplığı projesi

0

Denizli Valiliği, Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aydem Elektrik arasında imzalanan ‘Etkinlik Protokolü’ kapsamında ilkokul öğrencileri için kütüphane yapıldı.

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ’nin hayata geçirtrediği sosyal sorumluluk projesi kapsamında, müşterilerin ve bağışçıların da katılımıyla birçok kitap toplandı. “Bir Kitap Paylaş Geleceğe Enerjimiz Kalsın” sloganıyla hayata geçirilen proje Denizli Merkezefendi ilçesinde yer alan Yeşilyayla Nimet ve İhsan Gün İlkokulu’nda bir kitaplık oluşturulmasında büyük bir rol oynadı.

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ’nin önderliğinde hayata geçirilen sosyal sorumluluk projesi ile firma, ihtiyacı olan okullara destek olarak, öğrencilerin kitaplara ulaşımını kolaylaştırmayı amaçlıyorlar. Okullara sağladıkları desteklerin yanı sıra öğrenciler ile enerji verimliliği konusunda eğitimler gerçekleştiriyorlar.

Aydem Elektrik ile enerji verimliliği seminerleri

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ ile Denizli Valiliği ve Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan “Etkinlik Protokolü” kapsamında firma tarafından öğrencilere enerji verimliliği ile ilgili eğitimler verilecek.

Bir Kitap Paylaş Geleceğe Enerjimiz Kalsın” sloganıyla hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projesi hakkında konuşan Aydem Pazarlama Yönetmeni Deniz Genel,  “Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün öncülüğünde başlattığımız kitap bağış kampanyası süresince desteklerini esirgemeyen Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Bey’in şahsında Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve bağışlarıyla katkıda bulunan müşterilerimize teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundu.

Bağışçılar ve müşteriler yardımıyla okullarda “Aydem Sınıf Kitaplığı” kuran ve imzaladıkları etkinlik protokolü kapsamında öğrencilere enerji verimliliği hakkında seminerler düzenleyeceklerini bildiren firma bu ve benzeri projeleri sürdüreceklerini belirtti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.