“Askıda Ekmek” kampanyası ile bağışçılar ve işletmeler buluşuyor

0

Tokat’ta başlatılan “Askıda Ekmek” kampanyası ile CK Çamlıbel Elektrik birçok yardıma muhtaç insana ulaşmayı amaçlıyor.

CK Çalıbel Elektrik, “Askıda Ekmek” kampanyası ile Sivas, Tokat ve Yozgat olmak üzere, kampanyayı daha çok insana duyurmayı planlıyor. Tokat’ta başlatılan kampanya, 50 noktada uygulandı ve ihtiyaç sahiplerine ulaşıldı.

CK Çamlıbel Elektrik tarafından hayata geçirilen “Askıda Ekmek” kampanyası ile, bağışçılar ve işletmeler de buluşturuluyor. Kampanyanın birçok vatandaşa ulaşabilmesini amaçlayan firma, kampanya dahilinde bir bağış sistemi oluşturdu.

“Askıda Ekmek” kampanyasına destek olmak isteyen vatandaşlar, kampanya için özel olarak hazırlanan zarfları kullanarak bağışlarını gerçekleştirebiliyorlar. Zarflar, vatandaşlar tarafından kampanyaya dahil olan ya da dahil olmak isteyen bakkal, market gibi işletmelere ulaştırılıyor. İşletmeler de ihtiyaç sahibi insanlara ulaşıyor.

Kampanyanın daha geniş kitlelere yayılmasını amaçladıklarını belirten CK Çamlıbel Elektrik Tokat İl Müdürü Aykut Ayan, ,”Ağustos 2017’de başlattığımız Askıda Ekmek Projesi bugün 50 noktada düzenli olarak uygulanıyor. Ancak biz daha çok sayıda vatandaşa ulaşmak istedik. Vatandaşlarımızın bağışlarını bize değil direkt Askıda Ekmek projesine destek veren işletmelere ulaştırması için özel zarflar hazırladık. Biliyoruz ki çok sayıda işletme de bu projede yer almak istiyor. Bağışçılarla, projede yer almak isteyen işletmelerin buluşmasına destek oluyoruz. Hedefimiz bu sayede Askıda Ekmek kampanyasının Nisan 2018’e kadar Tokat’ta 150 noktaya, Şirketimizin hizmet verdiği Sivas, Tokat ve Yozgat bölgesinde de toplamda 500 noktaya ulaşması” ifadelerinde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.