100 bin kişi akıllı telefonları ile barınaklara mama gönderdi

0

Bir akıllı telefon uygulaması olan Getir’in 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel bakım evlerine ücretsiz mama gönderme projesi yoğun ilgi gördü.

Akıllı telefon uygulaması Getir’in, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde hayvan bakımevlerine mama göndermek için başlattığı projeye yaklaşık yüz bin kişinin katıldığı açıklandı.

Yüzlerce ürünü kullanıcılara ulaştırma esasına dayalı akıllı telefon uygulaması Getir, #barınakhayvanlarıdoysun temalı sosyal sorumluluk projesi ile yaklaşık yüz bin barınak hayvanının doyurulmasına katkı sağlandı.

Sadece ‘Mama gönder’ butonuna tıklamak yetti

Hayvan Hakları Federasyonu HAYTAP’ın desteğiyle gerçekleştirilen projede Getir kullanıcılarının sadece uygulama üzerindeki “Mama Gönder” butonuna basmasıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki hayvan bakımevlerine ücretsiz bir şekilde mama gönderildi.

Sosyal sorumluluk projelerine devam edilecek

Sosyal sorumluluk projelerine devam edecek olan Getir uygulaması, geçtiğimiz iki yılda toplamda 20 ton mamayı Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki mama ihtiyacı olan hayvan bakımevlerine götürmüştü.

Getir, dünyada benzeri bulunmayan bir model durumunda ve kresi kartı, banka kartı gibi metotlarla sipariş imkanı tanıyor. Android ve iPhone uygulamaları ücretsiz olarak indirilebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.