Ağrı’daki öğrencilere “Sıcak Gülüşler”

0

IC Vakfı tarafından yürütülen “Sıcak Gülüşler” sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrenciler için bot ve mont yardımında bulunuldu.

IC Vakfı tarafından hayata geçirilen “Sıcak Gülüşler” sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Ağrı kent merkezi ve 7 ilçede belirlenmiş ihtiyaç sahibi öğrencilere vakıf gönüllüleri tarafından bot ve mont yardımı yapıldı.

IC Vakfı gönüllüleri tarafından öğrencilere karne hediyesi olarak dağıtılan botlar ve montlar öğrencileri sevindirdi. IC Vakfı’nın bursiyerlerinin de bulunduğu sosyal sorumluluk projesinde öğrencilerin mutluluğunun yanı sıra gönüllü ve bursiyelerin de mutluluğu yüzlerinden okundu.

Ağrı’yı pilot bölge olarak kabul ederek ve “Sıcak Gülüşler” adını verdikleri sosyal sorumluluk projesinin bu bölgede başlattıklarını ifade eden IC Vakfı Müdürü Meral Dinçer,  “Ağrı bizim için çok önemli. Ağrı ve ilçelerdeki tüm okulları dolaşarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize karne hediyesi olarak mont ve bot dağıtıyoruz.” şeklinde ifadelerini belirtti.

Karne hediyesi olarak öğrencilere bot ve mont yardımında bulunun Vakıf, hayata geçirdikleri bu proje ile Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesindeki (AİÇÜ) bütün projelere de destek vereceklerini bildirdi. Bunun üzerine konuşan vakıf müdürü Dinçer, “Öğrencilerin mutlulukları anlatmakla tarif edilmez. Bizzat gelerek onlarla kucaklaşarak ve dokunarak hediyelerini vermek dünyanın en güzel mutluluğu. Sosyal sorumluluk projesi yapan kişilere bunu heyecanla tavsiye ediyorum. Aynı zamanda Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesindeki (AİÇÜ) bütün projelere vakıf olarak hep destek veriyoruz. Yakında Ağrı’da 30 bin yardımcı kitap dağıtımımız var. Öğrenci kulüplerimizle çok güzel kültürel, sanat projelerimiz olacak. AİÇÜ ve vakıf olarak birlikte güzel projelere devam edeceğiz”  ifadelerinde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.