“Tatilde Atölye” etkinliği ile Koruncuk Vakfı’na destek

0

Atölye Eğlence ve Medya Yönetimi ile Mothers’Land işbirliğinde gerçekleşecek olan ‘Tatilde Atölye’ etkinliğinde toplanan gelirler, Koruncuk Vakfı’na bağışlanacak.

Sömestr tatilinde gerçekleşecek olan “Tatilde Atölye” etkinliği kapsamında, çocuklar ve ebeveynlerinin güzel zaman geçireceği pek çok faaliyetler düzenlenecek. Feriye Palace‘de 30 Ocak’ta gerçekleşecek olan etkinlikte anneler ve çocukları için çocuk yogası, taş boyama, temel hareket ve jimnastik, masal atölyesi, maske atölyesi ve hamur atölyesi etkinlikleri düzenlenecek.

Anne ve çocukların eğlenceli zaman geçirmesini amaçlayan “Tatilde Atölye” etkinliğinde Mothers’Land bünyesindeki uzman eğitmenler tarafından pek çok etkinlik yapılacak. Yapılan etkinliklerle farkındalığı arttıracak etkinliklerin yanı sıra anne ve çocukların da özel deneyimler kazanabileceği 45 dakikalık atölyeler düzenlenecek.

Mothers’Land ile Atölye Eğlence ve Medya Yönetimi işbirliğinde gerçekleşecek “Tatilde Atölye” etkinliği kapsamında toplanan gelirler ise Koruncuk Vakfı‘na aktarılacak. Etkinlik genelinde toplanan gelirlerin Koruncuk Vakfı’na aktarılması ile, korunma ihtiyacındaki çocukların toplumda başarılı bireyler olmalarına katkıda bulunulması amaçlanıyor.

Anne ve çocukların sömestr tatilinde eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmesini amaçlayan “Tatilde Atölye” etkinliği, biletlerden elde edilen gelirlerin Koruncuk Vakfı‘na bağışlayarak ülkemizdeki “korunma ihtiyacındaki çocuk” sorunu hakkında da bir farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Bilet fiyatının 20 TL olduğunu belirten etkinlik yetkilileri, çocukları ile eğlenceli vakit geçirirken bir yandan da “korunma ihtiyacındaki çocuklara” da destek olmayı isteyen tüm annelerin etkinliğe katılabileceğini belirtti.

“Tatilde Atölye” Etkinliği saatleri 

Çocuklar İçin

• 10.00 – 10.45: Mothers’Land ile Çocuk Yogası

• 11.00 – 11.45: Özel Neşe Erberk Etiler Anaokulu ile Taş Boyama

• 12.00 – 12.45: Gymy Kids ile Temel Hareket ve Jimnastik

• 13.00 – 13.45: Özel Neşe Erberk Etiler Anaokulu ile Masal Atölyesi

• 14.00 – 14.45: Gymy Kids ile Temel Hareket ve Jimnastik

• 15.00 – 15.45: Özel Neşe Erberk Etiler Anaokulu ile Maske Atölyesi

• 16.00 – 16.45: Özel Neşe Erberk Etiler Anaokulu ile Hamur Atölyesi

Anneler İçin

• 10.00 – 11.30: Bağırsak Sağlığı ve Besin İntoleransı İlişkisi / Dyt. Beste Alimert Altunörs 12.30 – 14.00: Çocuklarla Kaliteli Zaman Geçirmek / Klinik Psk. Semiha Afyonlu Kaya

• 14.30 – 16.00: Karaciğer Detoksu ile Yağ Yakmaya Hazırlanın / Dyt. Beste Alimert Altunörs

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.