“Mutluluk Gardırobu” ile çocukların yüzleri gülecek

0
Beylikdüzü Migros’da hayata geçirilen “Mutluluk Gardırobu” projesi ile korunmaya muhtaç çocukların ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanıyor.
Yeni yılda korunmaya muhtaç çocuklar da düşünülerek, Beylikdüzü Migros AVM tarafından bir proje hayata geçirildi. Çocukların yüzlerinin güldürülmesinin amaçlandığı Mutluluk Gardırobu Projesi, ziyaretçilerin katkılarıyla gerçekleşiyor.
Daha önce birçok sorumluluk projesi gerçekleştiren Beylikdüzü Migros AVM, proje kapsamında ziyaretçilerine birçok üründe kampanya imkanı sunuyor. Ziyaretçiler, bu kampanyalar aracılığıyla aldıkları ürünleri Mutluluk Gardırobu Projesi‘ne bağışlayarak, korunmaya muhtaç çocuklara destek olabiliyorlar. Projenin tek bir koşulu var o da; proje kapsamında bağışlanmak üzere toplanan ürünlerin tutarları en az 10 TL olması gerekli.
“Bir mutluluk da benden olsun” diyerek projeye katkıda bulunan ziyaretçiler, bağış yaptıkları ürünlerin üzerine koydukları tebrik kartlarıyla, çocuklara sevgi dolu mesajlarını da iletebiliyorlar. Bağışlanan ürünlerin bir gardıropta biriktirildiği proje ile ziyaretçiler, yeni yılda birçok çocuğun yüzünün gülmesinde önemli bir rol oynayabiliyor.
Gardıropta, muhtaç çocuklar için toplanan ürünler, Koruncuk Vakfı‘na bağışlanarak ihtiyaç sahiplerine gönderiliyor. Sosyal medya aracılığıyla da desteklenebilen bu proje, 27 Kasım-17 Aralık tarihleri arasında Beylikdüzü Migros AVM’de ziyaretçileriyle buluşmaya devam edecek.
Siz de yeni yılda bir çocuğu mutlu etmek isterseniz, onun için satın aldığınız bir ürünü Mutluluk Gardırobu’na bağışlayarak Koruncuk Vakfı‘na destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.