Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ‘18 fotoğraf yarışması başvuruları devam ediyor

0

ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasına son başvuru tarihi 14 Mart 2018.

Türkiye’de kadınlara özel ilk fotoğraf yarışması, Anadolu Hayat Emeklilik Kadın Gözüyle Hayattan Kareler için son başvuru tarihi 14 Mart 2018. Bu sene 12. kez düzenlenecek olan fotoğraf yarışmasına katılım, sadece kadınlar nezdinde gerçekleşiyor.

Dijital renkli fotoğraflarla katılım sağlanırken fotoğraflarda spesifik bir konu beklentisi bulunmuyor. ‘Kadın gözüyle’ olması ve bu anlamı, derinden yakalaması yeterli.

Bir Türkiye İş Bankası kuruluşu olan Anadolu Hayat Emeklilik’in sponsoru olduğu yarışmaya katılım internet üzerinden oluyor, burası tıklanarak detaylar görülebilir ve başvuru için gerekli yönergeler takip edilebilir.

Her sene 10 binlerce başvurunun olduğu ve Türkiye’nin her yerinden yoğun katılımın görüldüğü Kadın Gözüyle Hayattan Kareler yarışmasında bu yılın ödülleri ise şöyle;

  • Birinciye 5.000 TL
  • İkinciye 3.000 TL
  • Üçüncüye 2.000 TL
  • 3 adet mansiyon ödülü: 750’şer TL
  • Sergileme ödülü: 250 TL
  • Satın alım (kurumun uygun gördüğü sayıda) 250 TL

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasıyla ilgili detaylar hakkında bilgi almak, İletişim ve etkinlik bilgileri için: iletisim@anadoluhayat.com.tr e-posta adresi üzerinden gönderim sağlanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.