Barınaktaki sevimli dostları düşünen proje: Askidamama.co

0

Askidamama.co, barınakta yaşamını sürdüren sevimli dostlara odaklı bir sosyal sorumluluk projesi.

banamama.co, evcil hayvanlara odaklı bir sosyal sorumluluk projesiydi ve daha çok evcil hayvanlara yönelikti. Askidamama.co bir banamama.co projesi olarak ortaya çıktı, farkı ise barınakta yaşamını sürdüren sevimli dostları ele alıyor olması.

Tamamen barınak hayvanları özelindeki Askidamama.co, mama yardımı için bağışta bulunulması şeklinde bir sistem ile işliyor.

Hayvan severler, belirledikleri bir bütçe üzerinden kendi adlarına maddi bağışta bulunuyor, bunun yüzde 15’lik kısmı operasyon, mama gönderimi ve dağıtım için ayrılıyor, kalan kısım ise mama alınması ve barınaklara ulaştırılması işlevine olanak tanıyor.

Yardımların ardından bağışçılara bilgilendirme e-mail’inin gönderilmesi ile birlikte de barınaktaki dostların mutluluğundan haberdar olunabiliyor.

10-25 ve 100 TL ya da kullanıcının kendi belirlediği miktarda yardımda bulunabilmesine imkan tanıyan bir platform sunan Askidamama.co’nun yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Evcil hayvanların mama ihtiyacı, sahiplenilmesi noktasında çeşitli sosyal girişimler mevcut. askidamama.co ise konuya farklı bir bakış açısı getirerek barınaktaki dostları ele alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.