Aykut Kadir Kurt’un kaleminden SosyalUp

Aykut Kadir Kurt’un kaleminden SosyalUp

Geçen haftalarda tanıtım lansmanın yapıldığı SosyalUp sitemiz hakkında birçok mecradan olumlu yorumlar almaya devam ediyoruz.

Ayşe Arman‘ın sunumu ve Soner Canko‘nun katılımıyla gerçekleşen lansmanda, sosyal fayda ve toplum yararı gibi birçok konu üzerinde duruldu. Givin, Açık Açık, Yuvarla ve Askıda Ne Var? sosyal girişimlerinin kurucularının da katıldığı etkinlikte girişimciler, girişimleri hakkında konuşmalarının yanı sıra, kurulduklarından bu yana yaşadıkları deneyimleri de dinleyiciler ile paylaştı.

Teknoloji ve sosyal faydayı bir araya getiren ve şu ana kadar 250’den fazla STK için toplamda 3,5 milyon TL bağış yapılmasını sağlayan Bankalararası Kart Merkezi işbirliğinde kurulan SosyalUp, Türkiye’nin sosyal fayda odaklı ilk iletişim platformu olma özelliğine sahip. Ayrıca bu platform, sosyal girişimciler, sivil toplum kuruluşları ve topluma fayda sağlayan herkesin yararlanabileceği büyük bir kaynak.

SosyalUp Medium’da

Yakın zamanda yazmış olduğu makalede, sosyal girişimcilerin toplumda yaşadıkları sorunlara değinmenin yanı sıra SosyalUp hakkında da çok güzel ifadelere yer vermiş olan Aykut Kadir Kurt’a teşekkürlerimizi sunar ve bu makaleden ufak bir kesiti sizinle paylaşmak isteriz.

“İnsan bu kadar güzel bir gelişmeyi aktarırken söze nasıl başlayacağını kestiremiyor. Bazen, böyle özel gelişmeler insanı çok heyecanlandırıyor. Ben bu haberi aldığımda birçok insanın da benimle birlikte aynı heyecanı hissettiğine eminim. Hoş geldin SosyalUp!”

Makalenin devamına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar