Ünlülerden KAÇUV’ Aile Evi Projesi’ne destek

0

Ünlüler Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın (KAÇUV) 2. Aile Evi Projesi’ne destek vermek için bir araya geldi.

Aqua Florya AVM’nin ev sahipliğini üstlendiği projede Özge Ulusoy, Ayşe Özyılmazel, Jessica May, Alper Saldıran, Lokman Dağ, Ömür Sabuncuoğlu, Oben Budak, Fulya Zenginer, Gözde Mukavelat, Tuğçe Kurt ve Yasemin Şefik yer aldı. Ünlüler kendi elleriyle hazırladıkları tatlılar ile KAÇUV’un 2. Aile Evi Projesi için bağış topladı.

Kanserli çocuklara umut olan proje, ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetildi. Aqua Florya AVM’de düzenlenen özel bir etkinlikte buluşan ünlüler de Ocak ayında İstanbul Pendik’te inşasına başlanması planlanan 2. Aile Evi’ne tatlı yaparak destek verdi. Aralarında Özge Ulusoy, Ayşe Özyılmazel, Jessica May, Alper Saldıran, Lokman Dağ, Fulya Zenginer ve Yasemin Şefik’in de bulunduğu ünlüler, Şef Memet Özer eşliğinde hem lezzetli hem de pratik tatlılar hazırladı. Yaptıkları tatlıları izleyenlerle paylaşan ünlüler, kanser tedavisi gören çocuklar için umut olacak 2. Aile Evi için bağış toplamayı da ihmal etmedi.

“Nerede yaşam varsa, orada umut vardır” sloganı ile kurulduğu günden beri çocuklara ve ailelerine umut olan KAÇUV, ilk Aile Evi’ni 2012 yılında kurmuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.