Turkcell ve Nestlé Purina’dan sokak hayvanlarına yardım eli

0

Turkcell, destek verdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek Nestlé Purina iş birliği ile sevimli dostlara tonlarca mama dağıttı.

Türkiye’deki sosyal sorumluluk projeleri ilham vermeye devam ederken bazı kurumlar dikkat çeken adımlarıyla hem beğeni kazanıyor hem de iyiliği teşvik ediyor. Bu noktadaki son örneklerden biri mobil operatör markası Turkcell oldu; teknoloji şirketi, kullanıcılarına her hafta sürpriz hediyeler kazandırdığı ‘Salla Kazan’ kampanyasını bu kez sevimli dostlara yardım için sundu. Yoğun ilgi gören Salla Kazan, Sokak Hayvanları Günü kapsamında iyilik için kullanıldı.

Turkcell, Nestlé Purina iş birliği ile yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında 30 Mart-5 Nisan tarihleri arasında Salla Kazan kampanyasından yararlanan kullanıcılarına, hem kazandırdı hem de katılım sayısıyla orantılı şekilde İstanbul Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki hayvanlara 10 tonu bulan miktarda mama ulaştırdı.

Yaklaşık 1 hafta süren kampanyaya 6 milyon Turkcell’linin katıldığı bildirilirken proje, “Dünya Sokak Hayvanları Günü”ne yönelik farkındalığa da olumlu yönde katkı sağladı.

Pendik Tepeören Sahipsiz Hayvan Bakımevi açıldı

Öte yandan “Dünya Sokak Hayvanları Günü”nde İstanbul’da dünyanın en büyük ikinci hayvan bakımevi olan Pendik Tepeören Sahipsiz Hayvan Bakımevi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından açıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.