Scotty sokak hayvanları için bir kap mama ışınlıyor

0

Teknoloji ile şehir hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan mobil uygulama Scotty, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde sokak hayvanlarını unutmuyor. Scotty, 4 Ekim’de belirli lokasyonlarda yapılacak yolculuklarda kullanıcılara mama kabı ve mama hediye ediyor.

Yolculuk, Yemek, Paket gibi sunduğu farklı çözümlerle şehir hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan mobil uygulama Scotty, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nü özel bir projeyle kutluyor. “Bir Kap Mama Işınla” kampanyasıyla sokak hayvanlarına destek olmayı amaçlayan Scotty, kullanıcılarını da duyarlı olmaya davet ediyor. Kampanya çerçevesinde 4 Ekim’de belirli lokasyonlarda yapılacak yolculuklarda kullanıcılara, içinde mama kabı ve mama olan Scotty çantaları armağan ediliyor.

Scotty hakkında:

Bir Türk teknoloji şirketi olan Scotty, şehrin ulaşım seçeneklerini geliştirmek, trafiğe teknolojik, modern ve kalıcı bir çözüm üretmek için 2017 Mayıs’ta ayında kuruldu. Teknoloji ile şehir hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan mobil uygulama Scotty, bireysel motosiklet sürücüleriyle kullanıcıları uygulama üzerinden buluşturarak yolculuk deneyimi sunuyor. Scotty’nin Yolculuk dışında Yemek ve Paket hizmetleri de bulunuyor. Scotty Yemek, kullanıcılara diledikleri yerden yemek ve kahve sipariş imkanı sunarken, Scotty Paket ise kullanıcıların e-ticaret sitelerinden aldığı ürünleri İstanbul’un her yerine en geç iki saat içinde ulaştırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.