Bir Waffle Bir Destek projesi ile öğrencilere hediye kutuları

0

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren, Beyaz Kalpler öğrencileri bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçirdi.

Beyaz Kalpler Eğitim ve Gelişim Merkezinde eğitim gören öğrencilerin hayata geçirdiği Bir Waffle Bir Destek etkinliği ile Kocaeli’nde okuyan öğrencilere yardım etmek için bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçirildi. Beyaz Kalpler Eğitim ve Gelişim Merkezinde eğitim gören öğrenciler, hazırladıkları waffleların dağıtım ve satışlarından toplanan gelirleri bir kumbarada biriktirerek Kocaeli’ndeki öğrencilere yardımda bulunmayı amaçladılar.

Beyaz Kalpler Eğitim ve Gelişim Merkezi öğrencileri tarafından hazırlanan wafflelar ile Kocaeli’de eğitim görmeye devam eden öğrencilere yardım için hayata geçirilen proje, birçok vatandaş tarafından olumlu karşılandı. Vatandaşların yardımı ve Beyaz Kalpler Eğitim ve Gelişim Merkezi öğrencilerinin biriktirdikleri harçlıkların da kumbaraya aktarılmasından sonra öğrenciler, kendi elleriyle bir hediye kutusu oluşturdu.

Bir Waffle Bir Destek’e vatandaştan destek

Bir Waffle Bir Destek sloganıyla hayata geçirilen, Kocaeli’nde eğitim hayatına devam eden öğrencilerine destek olmayı amaçlayan proje Beyaz Kalpler Eğitim ve Gelişim Merkezi öğrencilerinin ve vatandaşların katkılarıyla geniş kapsamlı bir proje halini aldı. Beyaz Kalpler Eğitim ve Gelişim Merkezi öğrencileri waffle satışlarından ve kendi biriktirdikleri harçlıkların toplamı ile ihtiyaç sahibi öğrenciler için ihtiyaç kolileri hazırladılar. Hazırlanan kolilerin içine öğrenciler tarafından küçük ve anlamlı notlar konuldu. Bu sayede onlar ile mutluluklarını paylaştılar.

Beyaz Kalpler Eğitim ve Gelişim Merkezi öğrencileri tarafından hayata geçirilen bu proje, öğrencileri mutlu etmenin yanı sıra, hayata geçirdikleri bu projeye ilerleyen zamanlarda da destek vermeye devam edeceklerini belirttiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.