Barclays’ten sosyal girişimcilik kategorisi içeren yarışma

0

İngiltere’nin önde gelen bankaları arasında yer alan Barclays’in 18 Mayıs’a kadar başvuruları devam edecek olan High Growth & Entrepreneurs Awards 2018’de sosyal girişimcilik kategorisi de bulunuyor.

Finans kuruluşlarının sosyal girişimcilik ekosistemini ödüllendirerek teşvik etmeyi amaçlayan organizasyonlarından biri İngiltere’de gerçekleşiyor. Ülkedeki önemli bankalar arasında bulunan Barclays, bir girişimcilik yarışması düzenliyor. Bu kapsamda High Growth & Entrepreneurs Awards 2018 duyurusu gerçekleştirildi.

Son üç yıl içinde kurulmuş girişimlerin 18 Mayıs 2018’e kadar başvuruda bulunabileceği yarışmada, sosyal girişimcilik kategorisine de yer verilmesi dikkat çekti.

Sosyal ve çevresel değişimi olumlu yönde etkileyen sosyal girişimlerin ödüllendirileceği High Growth & Entrepreneurs Awards, bu yönüyle 2018’in ilham veren yarışmalarından biri olarak öne çıkmayı başarıyor.

Sosyal girişim kategorisindeki ödülün kazananının bu alandaki farkındalığın armasına olumlu katkı sağlaması bekleniyor.

Adayların barclays.co.uk/EntrepreneurAwards adresinden başvuru yapabildiği, Britanya Krallığı eksenindeki yarışmada takvim de açıklandı. Buna göre bölgesel kazananlar Temmuz, ulusal ödüller ise Eylül ayında belirlenecek.
Ulusal ödül töreninin 10 Ekim 2018’de düzenlenmesi planlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.