İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü ön değerlendirme sonuçları

0

Bu yıl ilki düzenlenen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü ön değerlendirme sonuçları açıklandı.

Geçen yıl hayatını kaybeden Kale Grubu Kurucusu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur, Türkiye’nin önde gelen sanayi duayenlerinden ve girişimcilerinden biri olmasının yanı sıra, yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ve sergilediği hayırsever kişiliğiyle de herkese örnek olan bir kişiydi.

Kale Grubu İbrahim Onur’un bu yardımsever kişiliğini ve mirasını yaşatmak için sosyal girişimcilerin katılabileceği bir yarışma düzenledi. Bu yıl ilki düzenlenecek olan yarışmanın başvuruları 13 Ekim 2017 tarihinde sona ermişti.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü ön değerlendirme süreci tamamlandı!

Yarışmaya katılan sosyal girişimler, özgünlük, geliştirildikleri iş modeli (projelerin sürdürebilir olması, büyüme ve etki ihtiyaçlarını karşılayabilir olması), yaratacağı sosyal etki, girişimde bulunan aday ya da ekiplerin yeterlilikleri ve güvenilir olma konuları kapsamında değerlendirilecekler.

Kale Grubu, İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü ön değerlendirme sürecinin tamamlandığının bilgisi, firmanın resmi twitter sayfasında paylaşıldı. Değerlendirme sürecini başarıyla geçerek birinci olmayı hak kazanan sosyal girişimci, aynı zamanda 30.000 TL’lik para ödülünün de sahibi olacak.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü hakkında gelişmelerden haberdar olmak isterseniz, Kale Grubu’n resmi twitter hesabını takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.