Start Up Challenge başlıyor

Start Up Challenge başlıyor

Hızlandırılmış bir sunum hazırlama, ağ kurma ve yatırım bulma yarışması olan Start Up Challenge, Ankara Üniversitesi Teknokent Gölbaşı Yerleşkesi’nde 27 Nisan’da gerçekleşecek. Yarışmacıların, iş fikirlerini projelendirip sunacakları Start Up Challenge’da kazanan takımlar çeşitli ödüllere ve doğrudan yatırım kazanma şansına sahip olacak.

Start Up Challenge’a kayıt olan yarışmacılara kuralların anlatılacağı sunum sonrası; iş fikri sahipleri, geliştiriciler ve diğer katılımcılar eğlenceli bir takım kurma seansıyla gruplanacaklar. Takımlar, jüri sunumuna kadar iş fikirlerini projelendirip kurallara uygun sunumlarını hazırlayıp çeşitli ödüllere ve doğrudan yatırıma ulaşmaya çalışacaklar. Bu çalışmalarda konusunda uzman mentorlar da yarışmacıların fikirlerinin yatırımcıya doğru sunulabilmesi için destek verecekler.

Kimler katılabilir?
Yarışmaya katılmak için iş fikri sahibi olmaya gerek yok, kendisini yeni oluşacak startup firmaların bir parçası olarak görenler de yer alabilecek. Kodlama yapabilen katılımcılar ise iş fikri sahiplerinin gözdesi olacak. İş fikri sahiplerine ise teknoloji tabanlı bir fikre sahip oldukları sürece sektörel bir kısıtlama uygulanmayacak.

Ödüller neler?
Değerlendirme sonrası yarışmacılar yatırımcı finansmanı, para ödülü Ilgaz Kayak Merkezi’nde konaklamalı tatil, TÖMER’den seçilen dilde bir kur eğitim, Ankara Üniversitesi SEM’de ücretsiz eğitim, Teknokent’te bir yıl ücretsiz ofis, bir yıl ücretsiz mentorluk desteği gibi hediyeler kazanma şansına sahip.

Yarışmaya kayıt olmak için www.ankarainovasyon.com/#startup adresini ziyaret edebilirsiniz.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar