MetLife ve Özel Olimpiyatlar Türkiye’den ortak proje

MetLife ve Özel Olimpiyatlar Türkiye’den ortak proje

Bu sene dördüncüsü düzenlenen Toplum Haftası kapsamında 50’den fazla MetLife Türkiye gönüllüsü, Özel Olimpiyatlar Türkiye’den 50 genç sporcu ile birlikte eğlenceli bir bowling etkinliğinde bir araya geldi.

Özel Olimpiyatlar’ın “Oyun Birlikte, Hayat Birlikte” sloganından esinlenerek İstanbul’da düzenlenen etkinlikte 50’den fazla MetLife gönüllüsü ve Özel Olimpiyatlar Türkiye’den 50 genç sporcuyla bir araya gelerek bowling oynadı.

MetLife’ın sosyal sorumluluk ve hayırseverlik kolu olan MetLife Vakfı tarafından desteklenen girişim hakkında konuşan MetLife Türkiye Genel Müdürü Deniz Yurtseven: “MetLife’ın birincil önceliklerinden biri, yaşadığımız topluma katkı sunmaktır. Her yıl düzenlenen ve çalışanların katılımını teşvik eden bu muhteşem girişim sayesinde, özel eğitim gereksinimi olan bireylere saygı duymaya, onları kabul etmeye ve topluma katılımlarını geliştirmeye doğru olumlu adımlar atıyoruz. Özel Olimpiyatlar sporcularımızla birlikte, en güçlü sesimizle ‘Oyun Birlikte, Hayat Birlikte’ diyoruz. MetLife ailesi olarak onları desteklemekten gurur duyuyoruz.” diye konuştu.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar