Yağdırın kitapları çocuklara

Yağdırın kitapları çocuklara

İstanbul merkezli, Do It Yourself-DIY (kendin yap) ilkesini benimsemiş bir plak şirketi olan Mevzu Records, Koruncuk Vakfı’ndaki çocukların kütüphanesine destek olmak için bir kampanya başlatıyor.

Do It Yourself-DIY (kendin yap) ilkesini benimsemiş, multi-disipliner bir hareket olan Mevzu Records, kendi sözleriyle, bünyesinde gerçeklere gözünü kapatmayı reddeden, etrafta dönen büyük gösteri içinde yine de inatla kendi dansını etmek isteyen ve bunu yaparken de yok olmaya yüz tutmuş insani hislerden beslenen kişileri toplamayı hedefliyor.

2018 yılından beri aktif bir şekilde Türkiye’den ve dünyadan hardcore, punk gruplarının albümlerini yayınlayan şirket, Türk Punk/Hardcore gruplarından oluşan toplama albüm “Zamansız Zerk” ve bünyelerinde barındırdıkları Hedonistic Noise ile No Relics’in “Live Split” albümlerinden elde edilecek gelirle Koruncuk Vakfı’ndaki çocukların kütüphanesi için kitap desteğinde bulunacak. Zamansız Zerk toplamasının 20-21 Eylül’de gerçekleşecek lansman konserinde satılacak fiziksel kopyalardan edinilecek tüm gider dışı gelir, Koruncuk Vakfı’nın çocuklar için kurduğu kütüphaneye kitap alınarak kullanılacak.

Mevzu Records’un kampanyaya çevirdiği bu harekete kitap katkısında bulunmak isteyenler, kendileri ile iletişime geçerek adreslerine kitap yollayabiliyor ve aynı zamanda bütün Mevzu Records tarafından düzenlenen konserlerde kurulan tezgahlara direkt elden verebiliyor.

https://www.facebook.com/mevzurecords/

Zamansız Zerk Release Party

https://www.facebook.com/events/346750976251030/

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar