Tohum Otizm Vakfı 20. Yılı Yılbaşı Alışveriş Festivali 5-6 Aralık’ta Divan Kuruçeşme’de

<strong>Tohum Otizm Vakfı 20. Yılı Yılbaşı Alışveriş Festivali 5-6 Aralık’ta Divan Kuruçeşme’de</strong>

20. yılını kutlayan Tohum Otizm Vakfı’nın gelenekselleşen ve ilgi gören Yılbaşı Alışveriş Festivali, 5-6 Aralık tarihlerinde Divan Kuruçeşme’de misafirleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali’nde, misafirler yeni yıl öncesi sevdikleri için hediyeler alırken, aynı zamanda otizmli çocukların eğitimlerine katkıda bulunarak, onları da sevindirecekler. Katılımcı firmalardan sağlanan gelirin tamamı Tohum Otizm Vakfı’nın projelerine ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli çocuklara aktarılacak.

Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali’nde bu yıl yine birçok tanınmış marka sosyal sorumluluk bilinci ile yerini alacak. Festival; takı, giyim, dekorasyon, ev tekstil ürünleri, mücevher, kozmetik, aksesuar ve teknoloji gibi çeşitli konuda 200’e yakın markanın ürünlerini misafirler ile buluşturacak.

Tohum Otizm Vakfı 20. yılında yarattığı faydaya ortak olmaya çağırıyor
Bu yıl 16. kez düzenlenecek olan Alışveriş Festivali’ne bugüne kadar 1000’i aşkın firma katılım sağladı, yaklaşık 36 bin kişi festivali ziyaret etti. Tohum Otizm Vakfı, otizmli daha çok çocuğun erken tanısının konulması ve özel eğitimle topluma kazandırılması için çalışmaya devam ediyor. 20 yılda gerek okulunda okuyan öğrencileri ve gerekse yurt çapında yaptığı projeler ile 802.059 otizmli çocuğun ve ailesinin hayatına dokunan Vakıf, herkesi Yıl Yılbaşı Alışveriş Festivali’ne katılarak otizmli çocukların eğitimine destek olmaya davet ediyor.

Posts Carousel

En Son Makaleler

Videolar