Sürdürülebilirlik Akademisi’nden yeni normaller için e-zirve

Sürdürülebilirlik Akademisi’nden yeni normaller için e-zirve

Sürdürülebilirlik Akademisi, 30 yıldır HoReCa’nın (otel, restoran, kafe) iş ortağı olma vizyonuyla hareket eden Metro Türkiye işbirliği ile “Mutfağa Dönüş” sürecinde sektöre ışık tutmak amacıyla düzenlediği e-zirve, TURYİD ve TÜROB’un katkılarıyla 30 Haziran salı günü 14.00-16.30 arasında düzenlenecek.

Sürdürülebilirlik Akademisi de, bu yeni dönemde 11 yıldır olduğu gibi daha iyi gelecek için dönüştürücü liderliği ile dijital buluşmalara öncülük ederek ve birçok sektörde lider şirketler ile işbirlikleri yaparak çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Düzenlenecek online zirve kapsamında, değişen tüketici ve satın alma trendlerinden iş modellerine, restoranların sürece adaptasyonundan otellerin sunduğu yeni çözümlere dair birçok önemli konu masaya yatırılacak. Metro İtalya Ceo’sunun İtalya HoReCa sektörünün pandemi dönemindeki çalışmalarını da aktaracağı e-zirvede , sektör payudaşları olarak farklı marka ve kurumlardan birçok isim işletmeler için geniş değerlendirmeler yapacak.

E-zirve; “Yeni Normalde Yeni Tüketici Trendleri”, “Yeni Normalde Yeni İş Modelleri: İşletmeniz Kovid-19 sonrası dönemde nasıl başarılı olur?”, “Şefler için Yeni Normal” ve “Gıdanın Geleceği: Yeme-İçme Sektöründe Sorumlu Ürün Kullanımı & Gıda Atığı Yönetimi” adlı dört farklı panelden oluşacak. Paneller kapsamında; pandemiyle değişen tüketici trendleri ve gelecek döneme dair öngörüler, HoReCa’nın yeni normali ve yeni iş modelleri, işletmelerin sürdürülebilir bir sistem yaratması için çizilmesi gereken yol haritası konuşulacak. Ayrıca, dijitalleşme ve menü optimizasyonu gibi yeni dönemde önemi artan çözümler, şeflerin yeni döneme adaptasyonu ve servislerdeki değişim, sorumlu ürün kullanımı ve gıda atığı gibi birçok önemli konuya ilişkin bilgiler ve öngörüler de sektör profesyonelleriyle paylaşılacak.

Sürdürülebilirlik Akademisi Yönetim Kurulu üyesi Semra Sevinç, “Gıdanın Geleceği: Yeme-İçme Sektöründe Sorumlu Ürün Kullanımı & Gıda Atığı Yönetimi” konulu oturumda moderatör olarak yer alacak. Oturumda Metro Türkiye Kalite Güvence Grup Direktörü Tülay Özel , Yücita Başkanı Prof. Dr. Yavuz Tekelioğlu, Denizer Su Ürünleri Genel Müdürü Ulvi Denizer yer alacak.

1 comment
Kerem Efendioğlu
ADMINISTRATOR
PROFİL

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

1 Comment

  • Aycan Yaşar
    22 Haziran 2020, 16:38

    Merhabalar Sayın Yetkili, ben Aycan Yaşar, evliyim 2 çocuk sahibiyim. Eşim işsiz. Ekonomik olarak zor durumdayiz. Yapacağız hijyen yardımında bize de destek olmanızı talep ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

    REPLY

En Son Makaleler

Videolar