Pharmaton ile Asla Pes Etme

Pharmaton ile Asla Pes Etme

Pharmaton, “Asla Pes Etme” sloganıyla hayallerinin peşinden koşanlar için yepyeni bir sosyal sorumluluk projesi hazırlıyor.

Pharmaton, 15 ünlü ismin de dahil olduğu bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçiriyor. “Asla Pes Etmeyenler Kulübü” olarak hayata geçen bu projedeki 15 ünlü isim, kariyer ve sosyal hayatları boyunca yaşadıkları zorlukların üstesinden gelerek başarılı kişiliklere dönüştüklerini anlatacaklar.

Bir kitap olarak hayata geçirilecek olan bu projede, 15 ünlü isim karşılaştıkları zorlukların hikayelerine bu kitapta yer verecekler. ”Asla Pes Etmeyenler Koleksiyon Kitabı” olarak hayata geçirilecek ve ünlülerin yaşadıkları zorlukları anlatacakları hikayelerden oluşan bu kitabın editörlüğü ünlü yazar Ali Deniz Uslu tarafından yapılacak.

Kitaptaki fotoğrafların ise Mehmet Turgut tarafından hazırlanacağı projede, kitap satışından elde edilen gelirler, gelecek nesillerin eğitimi için Türk Eğitim Vakfı‘na bağışlanacak.

Pharmaton Asla Pes Etmeyenler Kulübü’ndeki isimler

15 ünlü isimden oluşan Asla Pes Etmeyenler Kulübü’nde yer alan isimler ise; Türkiye’de halkla ilişkilerin temellerini atan Betül Mardin, televizyonda sunduğu yemek programlar ile Türkiye’nin birçok noktasında ulaşan Arda Türkmen, “Fi”, “Çi” ve “Pi” kitaplarının yazarı ve psikolog Azra Kohen, Grand Slam turnuvalarında tek kadınlarda ön eleme turlarında oynayan ve turu geçen ilk milli tenisçimiz olan Çağla Büyükakçay, birçok karakterin seslendirmesinde görev alan, seslendirme sanatçısı, yazar ve TV sunucu olan Yekta Kopan, Türkiye’nin en çok ses getiren röportajlarını yapan gazateci ve köşe yazarı olan Ayşe Arman, NASA’da çalışan ilk Türk bilim insanı olan Feryal Özel, Fifa kokartlı ilk Türk kadın hakem ve antrenörü olan Lale Orta, MFÖ müzik grubunun üyesi olan Fuat Güner, dünya çapında sesini duyurmaya başaran fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, “Vizontele”, “Gora”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “Yahşi Batı” gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Ömer Faruk Sorak, dünya çapındaki birçok büyük yıldızın tercihlerinden olan Les Benjamins’in Kurucusu ve Kreatif Direktörü olan Bünyamin Aydın, Socrates Dergi Genel Yayın Yönetmeni ve Eurosport’un spikeri Caner Eler, Basketbol A Milli Takımı Baş Antrenörü olan Çetin Yılmaz, BIG CHEFS Kurucusu ve CEO’su Gamze Cizreli.

Birçok ünlü ismin hikayelerinin bulunduğu Asla Pes Etmeyenler Koleksiyon Kitabı, bu ay içinde satışa sunulacak. Pharmaton tarafından hayata geçirilen Asla Pes Etmeyenler Kulübü, ünlülerin hikayeleri dışında herkesin hikayelerinden bahsedebileceği bir platform da. Asla Pes Etmeyenler Kulübü’ne katılmak isteyenler Pharmaton‘un sitesine girerek, hikayesinden bahsedebiliyor. Pharmaton jürisi tarafından seçilen en ilham verici hikayenin sahibi ise, hikayesine ulaşabilmesi için Pharmaton’dan destek alabilecek.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar