Mentorluk Eğitimi katılımcılarını arıyor

Mentorluk Eğitimi katılımcılarını arıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi Avrupa Birliği tarafından finanse edilen “Örgütlenme Özgürlüğü ve Katılım Hakkının Daha Fazla Geliştirilmesi için STK’lar ve Sivil Ağların Kapasitesinin Geliştirilmesi” projesi kapsamında sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişiliğe sahip olmayan sivil oluşumlara destek vermek üzere yeni mentorlar aranıyor.

Sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişiliğe sahip olmayan sivil oluşumların yenilikçi yaklaşımlarla kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla oluşturulan mentorluk programı kapsamında 2014’den beri 68 kişi mentor olarak 87 STÖ’ye destek sundu. Halen Sosyal Kuluçka Merkezi ve Sivil Toplum Değişim Programı kapsamında yararlanılan mentorlar, yerel ve uluslararası alanda çeşitli görevler üstlenerek çalışmalarına devam ediyor.
 
19-21 Nisan 2019 tarihleri arasında üç gün boyunca tam zamanlı olarak İstanbul’da gerçekleşecek olan Mentorluk Eğitimi’ne İstanbul dışından katılanların ulaşım ve konaklama masrafları karşılanacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi (STÇM), sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişiliğe sahip olmayan sivil oluşumları çeşitli araçlarla destekleyerek sivil toplumun gelişmesi için faaliyetlerini yürütüyor.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar