İyilik paketleri ihtiyaç sahipleriyle buluşuyor

İyilik paketleri ihtiyaç sahipleriyle buluşuyor

Boyner, bu bayramda “Askıda İyilik” paketlerini ihtiyaç sahiplerine destek olmak isteyenlerle buluşturuyor. Boyner mağazalarından ve boyner.com.tr’den 30 TL’ye satın alınan iyilik paketleri, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Boyner, “Askıda İyilik” projesiyle mağazalarında ve boyner.com.tr’de ihtiyaç sahipleri için hazırlanan “İyilik Paketleri”ni satışa sunuyor. Müşterilerin, mağazalar ya da boyner.com.tr’den yaptıkları alışverişlerine 30 TL değerindeki iyilik paketleri kolayca eklenebiliyor. Satın alınan İyilik Paketleri için Boyner de aynı miktarda katkı yaparak, alt ve üst giyimden oluşan İyilik Paketlerini Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Projeyle bugüne kadar 43 bin 239 İyilik Paketi, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu, “Hepimizi ortak paydada buluşturan bu bayramda da sahip olduğumuz yardımlaşma değerimizi yaşatalım, iyiliği hep birlikte yaymaya aracı olalım istedik” açıklamasında bulundu.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar