Haftanın sosyal sorumluluk uygulaması: BiParaCo

Haftanın sosyal sorumluluk uygulaması: BiParaCo

Kullanıcılarının yaptıkları harcamalarla kazandıkları Bipuanlar’ı, istedikleri taktirde sosyal sorumluluk projelerine bağışlayabildiği uygulamaya yakından bakacağız.

‘Haftanın sosyal sorumluluk uygulaması’ köşemizde bu haftanın konuğu, harcamalarla Bipuan kazanılması ve opsiyonel olarak bu puanların sosyal sorumluluk projelerinde bağış olarak kullanımına imkan tanıyan BiParaCo.

Mobil cihazlar üzerinden kullanılan BiParaCo, üye iş yerlerinden alışveriş yapıldığında harcamaların yüzde 5-25 oranındaki kısmını Bipuan olarak kazanılması odağında. Bizler için öne çıkan özelliği ise sosyal sorumluluk yönü…

Kazanılan söz konusu puanlar, istendiğinde başka alışverişlerde kullanılabileceği gibi sosyal sorumluluk projelerine de bağışlanabiliyor. Bu sayede hem inovasyon devreye giriyor, hem de kullanıcıların daha fazla alışveriş yapmasını teşvik eden ilgi çekici bir yapı sergileniyor.

Halihazırdaki sosyal sorumluluk projelerini, bir menü üzerinden görebilme olanağı sunan uygulama, buradan yapılacak seçimlerle gerekli bağış işlemini kolaylıkla gerçekleştirmenize imkan tanıyor.

Push mesaj özelliği bulunan uygulama, bu özelliğiyle bulunulan konuma yakın noktalardaki özel kampanyaların görülmesini, dolayısıyla alışveriş yapılacak sosyal sorumluluk projelerine bağışlanabilecek puanların kazanılacağı platformların bulunmasını sağlıyor. Kullanıcı dostu bir arayüzle gelen BiParaCo, Android cihazlara ücretsiz olarak indiriliyor.

Geçen haftanın sosyal sorumluluk uygulaması S.O.S Pets’i incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar