Engelli müzik severlere ücretsiz festival

Engelli müzik severlere ücretsiz festival

“Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel” sloganıyla bu yıl beşincisi gerçekleşecek olan Nilüfer Müzik Festivali’ne sayılı günler kaldı. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde gerçekleşen festival yıllardır yerli ve yabancı sanatçıları, Türkiye’nin dört bir yanından gelen müzik severlerle buluşturuyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da engelli müzik severlere ücretsiz giriş imkanı sağlayan festival, bir kez daha gönülleri kazandı.

2015’ten bu yana Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleşen Nilüfer Müzik Festivali bu yıl da müzik severlerin merakla beklediği festivaller arasında. “Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel” sloganıyla gerçekleşen festivalin sayfasından geçtiğimiz günlerde yayınlanan duyuruya göre, engelli bireylere giriş bu yıl da ücretsiz olacak. Bu haktan yararlanmak isteyen engelli bireyler, Nilüfer Belediyesi Bizim Ev Engelliler Sosyal Yaşam Destek Merkezi’ni arayarak detaylı bilgi alabilecek. 

6, 7 ve 8 Eylül’de Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleşecek festival, geçtiğimiz yıllarda dünyaca ünlü isimleri ağırlamıştı. Nilüfer Müzik Festival’in bu seneki kadrosu henüz açıklanmamış olsa da, müzik severler erken dönem biletleri www.biletino.com’da bulabilirler. 

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar