Babalar Günü için yapılan her bağış otizmli çocukların eğitimine dönüşüyor

Babalar Günü için yapılan her bağış otizmli çocukların eğitimine dönüşüyor

Tohum Otizm Vakfı, Babalar Günü’nde herkesi Babalar Günü bağış sertifikalarından alarak otizmli çocukların eğitimine destek olmaya davet ediyor.

Otizm Spektrum Bozukluğu yaşamın ilk yıllarında ortaya çıkan gelişimsel bir farklılık. Günümüzde her 36 çocuktan 1’i otizm tanısı alıyor ve görülme sıklığı gittikçe artıyor. Otizmli çocukların erken yaşlarda tanı alması ve onlar için özel geliştirilmiş eğitim programlarından yararlanması hayati önem taşıyor.

2003 yılından bu yana Otizm Spektrum Bozukluğu (OSB) tanısı alan çocukların erken tanı, özel eğitim ve sağlık hizmetlerinden eşit şart ve fırsatlarla yararlanabilmeleri için çalışan Tohum Otizm Vakfı, Babalar Günü’nde herkesi Babalar Günü bağış sertifikalarından alarak otizmli çocukların eğitimine destek olmaya davet ediyor.

Tohum Otizm Vakfı’nın Babalar Günü için hazırladığı basılı veya dijital sertifikalardan alarak otizmli çocukların eğitimine destek olabilirsiniz. Yapılan her bağış, otizmli çocukların gerekli özel eğitimi alarak topluma kazandırılmasına katkı sağlıyor. 

Babalar Günü Bağış sertifikalarından Tohum Otizm Vakfı web sitesinin(tohumotizm.org.tr) Sertifika Bağışları bölümünden bağışta bulunarak babanız adına özel bir sertifika oluşturabilir; Tohum Dükkan’dan alacağınız özel bir hediye ile vakfın eğitim çalışmalarını destekleyebilirsiniz.

Posts Carousel

En Son Makaleler

Videolar