“Yeni Normalde İnovatif Çözümler Hackathonu”na başvurular başladı

“Yeni Normalde İnovatif Çözümler Hackathonu”na başvurular başladı

Coca-Cola ve Habitat Derneği işbirliğiyle hayata geçirilen Yeni Normalde İnovatif Çözümler Hackathonu 3-4-5 Temmuz tarihlerinde online olarak düzenlenecek. Hackathon’a “Kadının Güçlenmesi Çözümleri” ile “Evde ve Ev Dışında Sürdürülebilirlik Çözümleri” konularında fikri olan herkes 30 Haziran’a kadar başvurabilecek. Hackathon’da birinci gelen ekibe 20 bin TL, ikinci ekibe 10 bin TL, üçüncü ekibe ise 5 bin TL ödül verilecek.

Coca-Cola, Yeni Normalde İnovatif Çözümler Hackathonu’yla tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi sonucu ortaya çıkan sorunlara çözüm bulmayı hedefliyor. Habitat Derneği işbirliğiyle 3-4-5 Temmuz 2020 tarihlerinde düzenlenecek online sürdürülebilirlik hackathon’una başvurular 30 Haziran’a kadar devam edecek. “Kadının Güçlenmesi Çözümleri” ile “Evde ve Ev Dışında Sürdürülebilirlik Çözümleri” temasıyla düzenlenen hackathon’a bireysel ya da en fazla 4 kişiden oluşan ekiplerle katılım sağlanabilecek.

Birinciye 20 bin TL ödül

Hackathon boyunca mentorler tarafından desteklenen adaylar fikrini geliştirebilecek, gerçekleşecek eğitimlerle girişimini bir üst seviyeye taşıyabilecek. Jüri değerlendirmesinde ilk 15’e girmeye hak kazanan adaylar 2 gün sürecek online hızlandırma kampına katılma hakkına sahip olacak. İlk üçe giren birinci ekibe girişimini geliştirmek üzere 20 bin TL, ikinci ekibe 10 bin TL, üçüncü ekibe ise 5 bin TL ödül verilecek.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar