Yeni dönemdeki sürdürülebilirlik anlayışı ele alınıyor

Yeni dönemdeki sürdürülebilirlik anlayışı ele alınıyor

Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi (WBCSD) Başkanı ve CEO’su Peter Bakker, SKD Türkiye’nin 29 Haziran’daki webinarının açılışında konuşacak.

İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD Türkiye) tarafından düzenlenen “Yeni Dönemde Sürdürülebilirlik” konulu webinar, 29 Haziran Pazartesi Günü 17.00-18.30 arasında gerçekleşecek. Webinar, SKD Türkiye’nin çatı örgütü Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi (World Business Council for Sustainable Development, WBCSD) CEO’su Peter Bakker’in açılış konuşmasıyla başlayacak.

Webinarda saat 17.30-18.30 arasında ise Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde SKD Türkiye Yönetim Kurulu üyelerinin katılacağı bir de panel yapılacak.“Pandeminin Önümüzdeki Dönemin Sürdürülebilirlik Gündemine Etkileri”nin ele alınacağı panelin konuşmacıları, SKD Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dildar Edin, Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Seçkin, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel ve Sabancı Holding, İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Hakan Timur olacak.

Panelde, pandemi sürecinde hayata geçirilen ve bundan sonra kalıcı hale getirilecek uygulamalar, şirketlerde ve sektörlerde beklenen dönüşümler, risk yönetiminden kamu politikaları düzeyinde beklenen radikal değişikliklere kadar uzanan konular geniş bir yelpazede ele alınacak.

Paneli canlı olarak SKD Türkiye Youtube sayfasından izleyebilirsiniz.

Kerem Efendioğlu
ADMINISTRATOR
PROFİL

Posts Carousel

En Son Makaleler

Videolar