Yemek siparişi verirken STK’lara destek olmak mümkün

Yemek siparişi verirken STK’lara destek olmak mümkün

Yemeksepeti, “Birbirimize Destek Zamanı” sloganı ve Kızılay, TEV ve Unicef işbirliğiyle bağış projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında Yemeksepeti kullanıcıları, yemek siparişi verirken aynı zamanda Kızılay, Unicef ve TEV’e bağış yapabilecekler.

Yemeksepeti, projeyle kullanıcılarının yemek siparişlerini verirken aynı zamanda bağış yapabilmelerini ve bu kurumlar aracılığıyla ihtiyacı olan birçok aile ve öğrenciye destek olmaları için gerekli ortamı sağlıyor. Yemeksepeti, kullanıcıların yemek siparişi verirken kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde seçtiği kuruma bağış yapabilmesini sağlayan bir fonksiyonu tüm uygulamalarına entegre etti. Bu özellikle kullanıcıların yaptıkları bağış direkt kurumun hesabına geçiyor.

Kullanıcılar Yemeksepeti uygulaması üzerinden ilk etapta Kızılay’ın “Korona Gıda Paketi Desteği Fonu”, TEV’in “Yemek Yardımı Fonu ve Unicef’in “Koronavirüsü Acil Durum Fonu”na bağış yaparak destek olabilecekler. Şu anda üç sivil toplum kuruluşuyla hayat geçen proje, yeni sivil toplum kuruluşlarının ve yeni fonların dahil olmasıyla kapsamını genişletecek.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar