Toplum Gönüllüleri Vakfı gençlerle buluşmaya devam ediyor!

Toplum Gönüllüleri Vakfı gençlerle buluşmaya devam ediyor!

Kurulduğu günden bu yana, birçok genç ile farklı sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren Toplum Gönüllüleri Vakfı, faaliyetlerine devam ediyor.

Yayınladığı kamu spotu aracılığıyla tüm gönüllü ve destekçilerine teşekkür eden Toplum Gönüllüler Vakfı, birçok ilden öğrenciyle her yıl bir araya gelerek yüzlerce sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyor. 81 ilden, 133 öğrenci topluluğuyla beraber her yıl farklı konularda projeler gerçekleştiren vakıf, bir yandan toplumda farkındalık yaratmayı amaçlarken, bir yandan da bağış kültürünün yaygınlaşmasını hedefliyor.

Her yıl çeşitli illerdeki birçok gençle bir araya gelen Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençler ile birçok konu üzerine projeler üretiyor. Hayvanlardan insan haklarına, toplumsal cinsiyet eşitliğinden çocukların eğitimine, ekolojiden gençlerin hakkına kadar pek çok konu üzerinde durarak projeler gerçekleştiren vakıf üyeleri ve gönüllüler, toplumda bir farkındalık yaratabilmeyi amaçlıyor.

Toplum Gönüllüleri Vakfı destekçilerinden “Teşekkürler!”

Toplum Gönülleri Vakfı, yayınladığı kamu spotu aracılığıyla gönüllülerine ve destekçilerine teşekkür ederken bir yandan da bağış konusunda dikkat çekerek bağış kültürünün yaygınlaşabilmesini hedefliyor. Bir çok gence yeni dünyaların kapılarını aralamakta bir köprü olan Toplum Gönüllüleri Vakfı‘nın “Gençliğin Gücü Adına TEŞEKKÜRLER!” ismiyle yayınlamış olduğu videoya vakfın sosyal medya hesaplarından da ulaşılabiliyor.

Çocuklara ve gençlere rehber olarak, toplumsal konularda farkındalık aşılamayı amaçlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı, Aralık 2002’den bu yana pek çok gence ulaşarak onlarla birlikte topluma yönelik onlarca proje geliştirmeyi başarmıştır. Birçok ilden ve çeşitli üniversitelerden bir araya gelen gençler, belirledikleri ihtiyaçlara yönelik sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirerek, bunların sürdürülebilir olması için çalışıyorlar. Hayata geçirilen bu projeler, vakfın ilkeleri arasında olan arklılıklara saygı, şeffaflık ve hesap verebilirlik, yerel katılım, ekip çalışması, yaşam boyu öğrenme ve sosyal girişimcilik çerçeveleri içinde yer alıyor.

Onlarca öğrenci ve gençle bir araya gelerek, toplum faydası adına pek çok projeye imza atan Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın yayınlamış olduğu videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Posts Carousel

En Son Makaleler

Videolar